Hep Daha İyİsİ İçİn Çalışıyoruz

1995’ten bugüne profesyonel ve yenilikçi ekibimizle
birlikte müşterilerimizin ihtiyaçlarına yaratıcı çözümler üretiyoruz.

Felsefemiz
Baraka soğukkanlı bir yapımcıdır. Önce düşünür, sonra hareket eder. Herkes koşarken o durur, düşünür ve sonra harekete geçer. Ama ilginçtir ki hiç kimsenin gerisinde kalmaz. (Aslında ilginç midir? Yoksa her şey planlı bir yapımcının ufkunda mı gizlidir?) Farklı insanlarla, ilkelerle, kültürlerle bir araya gelir. Her zaman, her yerde onlardan biridir.
Baraka gençtir. Öğrenmekten bıkmadığı sürece yıl 2096 olsa da genç olacaktır. Bunu bilir. Öğrenmekten bıkarsa yarın yaşlanır. (Acaba bunu biliyor mudur?) Baraka dosttur. Bazı dost görünen düşmanlarına bile dosttur. Herkesi tanır. Ama hiç kimse onu tam olarak takip edemez. Çünkü o sürekli gelişendir, ilerleyendir. Bir projedeki tarzı bir diğerinden farklıdır. Bazıları buna “tutarsızlık” der. Ama değildir. Başkaları bu konuda konuşa dursun, o yoluna devam eder. Gece yarısı çoktan olmuştur…
Yeni bir gün doğar. Kendisi için gerçekçi, başkaları için hayal olan yolculuklara çıkar. 2020 yılı yaklaşmıştır. Durup düşünür. Herkes gülümsemelerle onu tebrik etmeye geldiğinde suyun üzerinde kendini görür... Ve şöyle der: “Daha da iyi olabilirdi.”
Yenilikçiyiz
Değişime uyum sağlamayı iyi biliyoruz. Keşfetmenin gücüne inanarak yeniliğin peşinden gidiyoruz.
Değer Yaratırız
Müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vererek, müşteriye özel hazırlanmış çözümlerle değer katıyoruz.
Çözüm Ortağıyız
Zaman ve deneyim ile etkinliği denenmiş ve kanıtlanmış araçlar ve yöntemler kullanarak çözüm üretiyoruz.
Katılımcıyız
Müşterilerimizin stratejik ve yapısal gelişimlerinde kaldıraç görevini üstlenerek hizmet veriyoruz.
Yönetim ve performansa dair ana başlıklara dikkat çekiyoruz ve bunları geliştirmek için müşterilerimizle yakın iş birlikleri kuruyoruz.
Farklı sektörlerden hem yerel şirketlere hem de global şirketlerin yerel ortak ve temsilcilerine hizmet sağlıyoruz. Tüm bu hizmetleri verirken deneyim ve birikimimizle müşterilerimizin sürekli gelişen beklenti ve ihtiyaçlarına özel çözümler sunuyoruz

Baraka Danışmanlık farklı insanlarla, ülkelerle, kültürlerle bir araya gelir.

Her zaman, her yerde onlardan biridir. Öğrenmekten bıkmadığı sürece yıl 2096 olduğunda da yenidir. Daima yeniliğin peşinde koşar ve değişimden korkmaz. Öğrenmek onun için bir zevktir. Dosttur ve herkesi tanır. Ama hiç kimse onu tam olarak takip edemez. Çünkü o sürekli gelişendir, ilerleyendir.

Ve daima şöyle der: “Daha da iyi olabilirdi.”

EKİBİMİZLE TANIŞIN