YARATICI VE ORTAK ÇÖZÜMLER

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi biliyor, yenilikçi ve yaratıcı çözümler üreterek projelerimizi hayata geçiriyoruz. Yürüttüğümüz sayısız projeden bir kaçını sizlerle de paylaşalım:

Global bir spor malzemeleri üreticisi ve perakendecisi ile yürüttüğümüz projemizde şirketin organizasyonel yapısını analiz ettik ve birlikte geliştirdik; insan kaynakları yönetim sistemlerini kurduk.

“Organize perakendecilik” üzerine faaliyet gösteren buluslararası yatırım ve işletme şirketi ile organizasyon yapılarını analiz ettik; insan kaynakları yönetim süreçlerine ilişkin kılavuzları beraber oluşturduk. Uluslararası bir kuruluş olarak yerele uyum sağlamasına ve böylece daha etkin çalışmasına destek verdik.

İK Stratejileri ve yapılanmasını, görevleri netleştirerek ve iş değerlemesi yaparak birlikte güncelledik. Sistemleri çalışır hale getirerek Ücretlendirme yapılarını kurduk.

Öncü bir havayolu şirketine insan kaynakları yönetim sistemleri içinde, İK bölümü ile birlikte ve çalışanların katkılarını teşvik ederek performans yönetimi, iş değerleme, takdir ve ödül sistemi, insan kaynakları el kitabı hazırladık.